Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
type
fractie
prijs €
Aantal per pagina:
Sorteren:
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, Appel - 450 g, klasse 2
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rookhoutsnippers voor roken/grillen van varkensvlees – mix (70% elzen, 30% beuken), 450 g, klasse 10
2,34 €
2,34 EUR/st.
Beuken rooksnippers voor roken en grillen, 450 g, klasse 10
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, appelhout, 450 g, kl. 10
2,58 EUR/st.
Rookhoutsnippers (70% els + 30% beuk), klasse 2, 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Rooksnippers (100% beukenhout) klasse 2 - 450 g X5
Rookchips (100% kersenhout) klasse 2 - 5 x 450 g
11,66 €
5,18 EUR/kg
Rooksnippers (100% elzenhout) klasse 2 – 5 x 450 g
Rooksnippers voor roken en grillen, beuk, 450 g, klasse 2
5,20 EUR/kg
Rooksnippers voor roken/grillen, elzenhout, 450 g, klasse 8
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, pruimenhout, 450 g, klasse 8
Rookhoutsnippers voor roken en grillen, elzenhout, 450 g, klasse 2
Rookhoutsnippers voor roken/barbecueën, kersen, 450 g, klasse 10
Rooksnippers voor roken/grillen 70% els + 30% beuk, 450 g, kl. 2
Rookhout snippers voor roken/grillen, beuken, 450 g, kl. 8