Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Verkoop
prijs €
Aantal per pagina:
Sorteren:
Twist-off fles 330 ml met dop fi43 en kleurrijke opdruk - 6 stuks
5,83 €
0,97 EUR/st.
TO fles voor sap 330 ml met dop fi 43 - 6 stuks
3,92 €
0,65 EUR/st.
Set van flesjes met kurken, 240 ml - 4 stuks
6,39 € 5,27 €
1,32 EUR/st.
Marina-fles 500 ml met kurk, 1 stuk
1,68 €
1,68 EUR/st.
Fles TO voor sap 750ml met dop fi43 - 6st.
5,61 € 5,34 €
0,89 EUR/st.
Fles voor likeur 100 ml 6 stuks + 6 kurken
6,75 € 6,29 €
1,05 EUR/st.
Fles voor likeur 200 ml 6 stuks + 6 kurken 23/18
5,51 €
0,92 EUR/st.
Kapiteinsfles 500 ml met schroefdop - 6 stuks
6,49 €
1,08 EUR/st.
Fles 0,5 L met schroefdop en 2-kleuren opdruk Slivovitz - 4 stuks
11,00 €
2,75 EUR/st.
Sapfles 1 L met twist-off dop - fi 43
6,90 €
1,15 EUR/st.
Fles voor likeur 350 ml 6 stuks + 6 kurken
7,17 €
1,20 EUR/st.
Princiepsfles 500 ml met dop, 6 stuks
7,41 €
1,24 EUR/st.
Vierkante hermetische fles 250 ml
1,20 €
Vierkante fles met luchtdichte sluiting 0,5 L
1,46 €
1,46 EUR/st.
Vierkante fles 1L met luchtdichte beugelsluiting
1,70 €
1,70 EUR/st.