Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
vorm
type
prijs €
Aantal per pagina:
Sorteren:
Natuurlijke kurk kegelvormig fi16/21mm - geagglomereerd - 100st.
19,27 € 18,29 €
0,18 EUR/st.
Kurk van kurk 19/14 mm 100st.
18,29 €
Kurk van kurk 23/18 mm 100 stuks
19,76 € 18,29 €
Kurk van kurk 21/16 mm 50 stuks
10,85 € 10,24 €
0,20 EUR/st.
natuurlijke kurk, cilindrisch d.22x38 50 stuks-agglomeraat
7,10 €
0,14 EUR/st.
Natuurlijke cilindrische kurk d.22x38 -100 stuks agglomeraat
13,41 €
0,13 EUR/st.
Natuurlijke kurk, cilindrisch d.22x38 20st.-agglomeraat
3,22 €
0,16 EUR/st.
Kurk van kurk 23/18 mm 10 stuks
2,80 € 2,51 €
0,25 EUR/st.
Kurk van kurk 21/16 mm 10 stuks
2,51 €
Paddenstoelkurk van kurk d 19 mm - 5 stuks
2,44 €
0,49 EUR/st.
Paddestoelkurk van kurk d 19 mm - 20 stuks
6,63 €
0,33 EUR/st.
Kurk "paddestoel" fi19mm
0,46 €
0,46 EUR/st.
Kurk van kurk 45/37mm 5st.
5,02 € 4,70 €
0,94 EUR/st.
Kurk van kurk 23/18 mm 20 stuks
5,07 € 4,46 €
0,22 EUR/st.
Kurk van kurk 25/22 mm 20 stuks
5,24 €
0,26 EUR/st.