Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
vorm van de stok
type connector
prijs €
Aantal per pagina:
Sorteren:
Gecoate stalen stok in bamboevorm, 90 cm x 8 mm
0,66 € 0,56 €
0,56 EUR/st.
Gecoate stalen stok in bamboevorm, 150 cm x 11mm
1,46 € 1,02 €
1,02 EUR/st.
Gecoate stalen stok in bamboevorm, 180 cm x 11mm
1,53 € 1,17 €
1,17 EUR/st.
Tuinstokken Bioogród – gecoat staal, 0,75 m, fi 8 mm, 10 stuks
5,66 € 4,22 €
0,42 EUR/st.
Tuinstokken Bioogród – gecoat staal, 1,2 m, fi 11 mm, 10 stuks
8,05 € 7,56 €
0,76 EUR/st.
Tuinstokken Bioogród – gecoat staal, 1,5 m, fi 11 mm, 10 stuks
10,34 € 8,51 €
0,85 EUR/st.
Tuinstokken Bioogród – gecoate stalen, 1,8 m, fi 11 mm, 10 stuks
12,44 € 9,44 €
0,94 EUR/st.
Spiraalvormige stalen stok 1m x 6mm
0,46 €
0,46 EUR/st.
Spiraalvormige stalen stok 1,50m x 6mm
0,90 €
0,90 EUR/st.
Gecoate stalen stok PE 0,6 m x 8 mm
0,44 € 0,34 €
0,34 EUR/st.
Gecoate stalen stok PE 0,8m x 8mm
0,56 € 0,39 €
0,39 EUR/st.
Gecoate stalen stok PE 1m x 8mm
0,75 € 0,49 €
0,49 EUR/st.
Met PE gecoate stalen stok 1,25m x 11mm
0,97 € 0,75 €
0,75 EUR/st.
Gecoate stalen stok PE 1,5 m x 11 mm
1,24 € 0,85 €
Gecoate stalen stok PE 1,75 m x 11 mm
1,29 € 1,00 €
1,00 EUR/st.