Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
bedoeld voor
prijs €
Aantal per pagina:
Sorteren:
Rookhaken - S, geslepen 3 mm x 150 mm, 15 stuks
8,66 €
0,58 EUR/st.
Rookhaken - S, 45° afgeslepen, 5 mm x 150 mm, 5 st.
5,53 € 4,41 €
0,88 EUR/st.
Rookhaken - S-vorm, 45° afgeschuind, 3 mm x 150 mm, 5 stuks
2,78 €
0,56 EUR/st.
Rookhaken - S-vorm, gescherpt 4 mm x 150 mm, 15 st.
13,90 € 13,17 €
2,63 EUR/st.
Rookhaken - S, 45° geslepen 4 mm x 150 mm, 5 stuks
4,07 €
0,81 EUR/st.
Rookhaken - S, geslepen, 4mm x 100mm, 5 stuks
4,46 € 4,22 €
0,84 EUR/st.
Rookhaken - S-vorm, geslepen punten, 3 mm x 100 mm, 5 stuks
3,00 €
0,60 EUR/st.
Rookhaken - S-vormig, geslepen, 4 mm x 150 mm, 5 st.
5,27 € 4,70 €
0,94 EUR/st.
Vishaken voor roken - dubbel - 5 stuks
5,66 € 5,19 €
1,04 EUR/st.
Rookhaken voor vis - drievoudig, 5 stuks
6,68 €
1,34 EUR/st.
Rookhaken - S, geslepen, 3 mm x 150 mm, 5 stuks
3,66 € 3,41 €
0,68 EUR/st.
Haken voor rokerij - voor vis - schroefbaar - 5 stuks
2,88 €