Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
prijs €
Aantal per pagina:
Sorteren:
Rookhoutsnippers van els en beuk, 15 kg, middelgroot KL8
17,80 €
1,19 EUR/kg
Rookhoutsnippers van kersenhout, 5 kg, middelgroot KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Rookhoutsnippers van els en beuk, 5 kg, middelgroot KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg
Set rookhoutsnippers: kers, appel en eik
6,36 €
4,24 EUR/kg