Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
doel
prijs €
Aantal per pagina:
Sorteren:
Vishaken voor roken - dubbel - 5 stuks
5,66 € 5,19 €
1,04 EUR/st.
Rookhaken voor vis - drievoudig, 5 stuks
6,68 €
1,34 EUR/st.
Rookhaken - S, geslepen, 3 mm x 150 mm, 5 stuks
3,66 € 3,41 €
0,68 EUR/st.
Haken voor rokerij - voor vis - schroefbaar - 5 stuks
2,88 €
0,58 EUR/st.