Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Type sluiting
type
Met sluiting
Verkoop
prijs €
Aantal per pagina:
Sorteren:
Flesje ‘Maluch’ met goudkleurige schroefdop, 40 ml, 10 stuks
4,41 €
0,44 EUR/st.
Fles „Szafirowa” 700 ml met schroefdop, 1 st.
1,36 €
1,36 EUR/st.
Fles „Staromiejska” met paddenstoelkurk, 500 ml, 1 stuk
1,44 €
1,44 EUR/st.
Receptura-fles 250 ml, met zwarte schroefdop, 1 stuk.
0,88 €
0,88 EUR/st.
Decoratieve fles TYNKTURA 0,5 L, met lange zwarte schroefdop Ø 28 mm, 1 stuk.
1,34 €
1,34 EUR/st.
Walker-fles 500 ml, met schroefdop, 1 stuk
Fles BELISSIMO 250 ml, met natuurkurk, 1 stuk.
1,17 €
1,17 EUR/st.
Klassieke sterkedrankfles 200 ml met gouden schroefdop Ø 28 mm, 1 stuk
0,60 €
0,60 EUR/st.
Klubowa-fles 500 ml met gouden schroefdop, set van 6 stuks.
5,41 €
0,90 EUR/st.
Fles 500 ml voor wodka, met zwarte schroefdop, 6 stuks.
4,07 €
0,68 EUR/st.
Tafel Fles 1 L met dop fi28 - 4 stuks
5,27 €
1,32 EUR/st.
Fles 500 ml Slank, met zwarte dop, voor wodka, 6 stuks
4,61 €
0,77 EUR/st.
Kapiteinsfles 500 ml met schroefdop, 1 stuk
1,27 €
1,27 EUR/st.
Tijdloze fles 500 ml met schroefdop, 1 stuk.
3,14 €
3,14 EUR/st.
Heupfles 500 ml met dop, 6 stuks
6,88 €
1,15 EUR/st.