Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
mand
met sluiting
in vlecht
prijs €
Aantal per pagina:
Sorteren:
Dame Jeug 3 L, met metalen schroefdop fi 43 mm en handvat
5,83 €
5,83 EUR/st.
Dama 5 L met schroefdop, kurk en waterslot – 4 stuks
20,97 €
5,24 EUR/st.
Dame 5L met kurk, horizontale buis en dop
6,41 €
6,41 EUR/st.
Gans Dame 5 L met dop
5,19 €
5,19 EUR/st.
Dame Karaf 5 L met dop en plastic mand
5,66 €
5,66 EUR/st.
Plastic mand voor Dam 5L, geel
0,83 €
0,83 EUR/st.
Dame Jeanne 5L met draadsluiting
6,39 €
6,39 EUR/st.
Mechanische sluiting van draad fi40 mm - 3 stuks
2,51 €
0,84 EUR/st.
Mandfles 5 L Dama met dop - zonder mand
6,04 €
6,04 EUR/st.
Fles 3L Dama met schroefdop
5,14 €
5,14 EUR/st.
Fles Dama 2L in omhulsel, met dop
6,14 €
6,14 EUR/st.
Fles Dama 3 l in omhulsel, met dop
6,46 €
6,46 EUR/st.
Dame Jeanne 5L in omhulsel, met dop
7,41 €
7,41 EUR/st.
Dop voor gistingsfles Dama 5, 3, 2 L - 3 stuks
1,46 €
0,49 EUR/st.
Fles Dama.5 L met schroefdop
6,44 €
6,44 EUR/st.