Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
kleur
prijs €
Aantal per pagina:
Sorteren:
Schroefdop voor flessen fi 28/18 mm - zwart, 8 stuks.
1,76 €
0,22 EUR/st.
Schroefdop voor flessen fi28/38, zwart, 8 stuks.
2,36 €
0,29 EUR/st.
Dop voor Dama PET 5 L - 3 stuks
0,97 €
0,32 EUR/st.
Flessendop fi 28/18 - goud - 8 stuks
Schroefdop voor flessen fi31,5/24 - goud - 6 stuks
0,39 EUR/st.
Flessendop fi 28/18 - goud - 100 stuks
10,24 €
0,10 EUR/st.
Schroefdoppen voor flessen Ø 28/18 - mix - 100 stuks