Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Type sluiting
Verkoop
Met sluiting
in vlecht
met kraantje
met handvat
prijs €
Aantal per pagina:
Sorteren:
Fles „Mrożona” 0,5 l met kurk, 1 stuk
1,73 €
1,73 EUR/st.
Decoratieve fles ICONA 250 ml, met T-stopper, 1 stuk
1,17 €
1,17 EUR/st.
Decoratieve fles ICONA 500 ml, met paddenstoelkurk, 1 stuk
Fles GLORIA 0,5 L, met gouden schroefdop Ø28, 1 stuk
1,29 €
1,29 EUR/st.
Fles Olimp 200 ml met schroefdop, 1 stuk
0,88 €
0,88 EUR/st.
Daniels-fles 500 ml met schroefdop, 1 stuk
1,56 €
1,56 EUR/st.
Herbowa-fles 500 ml met paddenstoelkurk, 1 stuk
1,53 €
1,53 EUR/st.
Fles Napoleon 500 ml met dop fi28, 6 stuks
6,88 €
1,15 EUR/st.
Set van flesjes met kurken, 240 ml - 4 stuks
6,39 € 5,27 €
1,32 EUR/st.
Kloosterfles 500 ml, met dop, wit - 6 stuks
7,10 €
1,18 EUR/st.
Gallonfles 40ml met dop - 10 stuks
6,60 €
0,66 EUR/st.
Marina-fles 500 ml met kurk, 1 stuk
1,68 €
1,68 EUR/st.
Fles Miss Barku 500 ml met schroefdop, 1 stuk
2,63 €
2,63 EUR/st.
Fles Gallone 1L zonder vlechtwerk, met dop
2,90 €
2,90 EUR/st.
Kantoorfles 0,5 L met kurk
1,80 €
1,80 EUR/st.