Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
prijs €
Aantal per pagina:
Sorteren:
Papieren potten 4,5 x 5 x 4,5, set van 5 stuks.
4,95 €
0,99 EUR/st.
Papieren potten 6 x 6 x 6, set van 5 stuks.
3,75 € 3,24 €
0,65 EUR/st.
Papieren potten 4,5x5x4,5 cm, 30 stuks
8,90 €
0,30 EUR/st.
Sluiting voor modulaire minikas
0,75 € 0,60 €
0,60 EUR/st.
Tuinkas (folie) 3x6x2 m
154,88 € 139,27 €
139,27 EUR/st.
Balkonkas met 3 planken
17,56 € 15,36 €
15,36 EUR/st.
Pinnen voor landbouwdoek, stalen U-type - 100 stuks
10,17 €
0,10 EUR/st.
Tuinkas (folie) 2x4,5x2 m
101,70 €
101,70 EUR/st.