Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
openingdiameter
materiaal
met dop
aantal schroeflipjes
verkoopeenheid
prijs €
Aantal per pagina:
Sorteren:
TO-inmaakpot 1,7 L met goudkleurig deksel Ø 100/6, 1 stuk
1,90 €
1,90 EUR/st.
Glazen container 235 ml, met deksel om op te hangen
1,10 €
1,10 EUR/st.
Glazen container 350 ml, met deksel om op te hangen
1,39 €
1,39 EUR/st.
Glazen container 545 ml, met deksel om op te hangen
1,95 €
1,95 EUR/st.
Pot Confituur 230ml met zwarte dek. fi63/4 - 6st
3,95 €
0,66 EUR/st.
Twist-off pot 500ml "Omgekeerde Amfora" met gekleurde deksel fi 82/6, 6 stuks
4,85 €
0,81 EUR/st.
Pot TO 190ml met gekleurde deksel fi 53 - 8 stuks
0,49 EUR/st.
Pot TO 720ml fi 82/6 - 6 stuks
3,04 €
0,51 EUR/st.
Lage pot 330ml - met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks
4,22 € 3,70 €
0,62 EUR/st.
Lage pot 330ml - met gekleurde deksel fi 82/6, 6 stuks
Lage pot 200ml - met gouden deksel fi 82/6, 6 stuks
3,95 € 3,24 €
0,54 EUR/st.
Lage pot 200ml - met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks
Twist-off pot 500ml "Omgekeerde Amfora" met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks
Twist-off pot 500ml "Omgekeerde Amfoor" met bordeauxrode deksel fi 82/6, 6 stuks
Twist-off pot, dikke 580ml met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks
3,41 €
0,57 EUR/st.