Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
toepassing
met zout
prijs €
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pekelmix voor witte worst, met functioneel eiwit en acerola, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Peklosól - Pekla voor gewone worst, met functioneel eiwit, 64 g
33,13 EUR/kg
Voor witte worst - kruiden- en specerijenmix, 350g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Pekelzout 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Pekla subtiel kruidig voor ham, 75 g
1,19 €
15,87 EUR/kg
Pekelzout Pekel knoflook-kruiden voor hammenpers, 100 g
11,90 EUR/kg
Pekelzout Pekel voor Kraków-worst - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Colorozozout Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Pekelzout 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Pekelzout - Pekla voor gewone worst
18,31 EUR/kg
Pekelzout met kruiden "Pekla" - 70 g
17,00 EUR/kg
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Recept van Oma Leokadia Voor Pekelen, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Pekelzout Vit-C - 400 g
1,66 €
4,15 EUR/kg