Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
prijs €
Aantal per pagina:
Sorteren:
Neopreen isolatiemantel voor hawkSTILL Convex 30 L distilleerketel
27,80 €
27,80 EUR/st.
Pakking voor kijkglas van modulaire distilleerder
2,78 €
2,78 EUR/st.
Complete Tri-Clamp koppeling 77,5 x 60 mm
14,39 €
14,39 EUR/st.
Vermogenregelaar voor verwarmingselement, tot 2 kW
61,46 €
61,46 EUR/st.
Roestvrijstalen prismatische steunen - 2 stuks.
3,95 €
1,98 EUR/st.
Siliconen pakking voor deksel van 18 L container
6,39 €
6,39 EUR/st.
Siliconen afdichting voor deksel van 30 L container
7,68 €
7,68 EUR/st.
Roestvrije prismatische veertjes - 0,5 L
16,58 €
33,16 EUR/l
Roestvrije prismatische veertjes - 1 L
31,70 €
31,70 EUR/l
Kogelkraan 1/8 inch
5,27 €
5,27 EUR/st.
Set kogelklep + nippel
Koperen prismatische spiralen 0,5 L
20,00 €
40,00 EUR/l
Roestvrijstalen schuursponsjes - 12 stuks
0,53 EUR/st.
Set steekkoppeling + kogelklep + nippel
11,12 €
Steekverbinder 10 mm, type Y - 1 stuk
2,95 €
2,95 EUR/st.