Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Rookhoutsnippers voor roken en grillen, elzenhout, 450 g, klasse 2
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rookhoutsnippers voor roken/barbecueën, kersen, 450 g, klasse 10
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rookchips voor roken/grillen, kersenhout, 450 g, klasse 8
Rooksnippers voor roken/grillen, elzenhout, 450 g, klasse 8
Eiken rooksnippers voor roken/grillen, 450 g, kl. 8
Voor witte worst - kruiden- en specerijenmix, 350g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Rooksnippers voor roken/grillen 70% els + 30% beuk, 450 g, kl. 2
Huisgemaakte kruidenmix voor kabanosy, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Voor boerenworst, 20g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Voor witte worst - mengsel van kruiden en specerijen
Bacterieculturen voor gerijpte worsten, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Peklosól - Pekla voor gewone worst, met functioneel eiwit, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Pekelzout - Pekla voor gewone worst
1,19 €
18,31 EUR/kg
Kruiden- en specerijenmix voor boerenworst, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Pekelzout Pekel voor Kraków-worst - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg