Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Rookhoutsnippers voor roken/grillen van varkensvlees – mix (70% elzen, 30% beuken), 450 g, klasse 10
2,34 €
2,34 EUR/st.
Geschikt voor ham - kruiden- en specerijenmix
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Recept van Oma Leokadia Voor Pekelen, 35 g
47,43 EUR/kg
Voor boerenworst, 20g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Het geheim van opa Feliks voor pekelen, 35 g
Het geheim van opa Feliks voor pekelen - kruiden- en specerijenmix, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Rooksnippers voor roken/grillen 70% els + 30% beuk, 450 g, kl. 2
5,20 EUR/kg
Rookhoutsnippers voor roken/grillen 70% elzenhout + 30% beukenhout, 450 g, kl. 8
Peklosól - Pekla voor gewone worst, met functioneel eiwit, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Kruiden- en specerijenmix voor boerenworst, 500g
Klassieke kruiden- en specerijenmix voor hamkoker
Potvlees - kruiden- en specerijenmix, 30 g
Rookhoutsnippers (70% els + 30% beuk), klasse 2, 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Słoikówka - kruiden- en specerijenmix, 500 g
Labels voor plantenbeschrijving + potlood mix 10+20 stuks
2,36 € 1,80 €
1,80 EUR/st.