Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Vanille eiken vlokken, sterk geroosterd, 20g
2,17 €
108,50 EUR/kg
Natuurlijke eiken vlokken (ongebrand), 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20g
Eiken rooksnippers voor roken/grillen, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Amerikaanse eiken vlokken zwaar geroosterd, 500g
13,17 €
13,17 EUR/st.
Amerikaanse eiken vlokken, zwaar geroosterd, van bourbonvaten, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Sterk geroosterde eiken vlokken voor de aromatisering van alcoholen (whisky, bourbon, brandy, cognac, bier), 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Amerikaanse eiken vlokken zwaar geroosterd, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg
Natuurlijke eiken vlokken voor het aromatiseren van alcohol (whisky, witte wijn), 50 g
2,22 EUR/st.
Rookoven dragON PLYWOOD NATURE – frameloos, modulair, met digitale controller, 320L
1 035,37 €
1035,37 EUR/st.
Frameloze rookoven dragON PLYWOOD NATURE met digitale regelaar, 200 L
853,66 €
853,66 EUR/st.
Houten tuinrookoven 200 L – dragON Wood 100E met elektrische verwarmingsmodule en regelaar
670,73 €
670,73 EUR/st.
Rookoven met Wi-Fi, 200 L - dragON WOOD 100IQ met elektrische verwarmingsmodule en controller, van gebrand hout
860,73 €
860,73 EUR/st.
Franse eikenblokjes, sterk getoast, gearomatiseerd – Whisky, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Zwaar geroosterde kaneel eiken vlokken 50 g
3,04 €
3,04 EUR/st.