Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Het geheim van opa Feliks voor pekelen - kruiden- en specerijenmix, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Het geheim van opa Feliks voor pekelen, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Recept van Oma Leokadia Voor Pekelen, 35 g
Pekelzout Pekel knoflook-kruiden voor hammenpers, 100 g
1,19 €
11,90 EUR/kg
Bacterieculturen voor gerijpt vlees, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Geschikt voor ham - kruiden- en specerijenmix
55,33 EUR/kg
Druksteen voor vaten, aardewerk, fi 22 cm
13,66 €
13,66 EUR/st.
Druksteen voor vaten, aardewerk, diameter 15 cm
9,87 € 6,31 €
6,31 EUR/st.
Pekelzout Pekel voor Kraków-worst - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Peklosól - Pekla voor gewone worst, met functioneel eiwit, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Pekla subtiel kruidig voor ham, 75 g
15,87 EUR/kg
Pekelzout - Pekla voor gewone worst
18,31 EUR/kg
Marinade voor spek - kruiden- en specerijenmix, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg