Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Rookchips (100% kersenhout) klasse 2 - 5 x 450 g
11,66 €
5,18 EUR/kg
Het geheim van opa Feliks voor pekelen - kruiden- en specerijenmix, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Rooksnippers (100% beukenhout) klasse 2 - 450 g X5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Rookchips voor roken/grillen, kersenhout, 450 g, klasse 8
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rooksnippers voor roken/grillen, kersenhout, 450 g, kl. 2
Rooksnippers voor roken en grillen, beuk, 450 g, klasse 2
2,34 €
5,20 EUR/kg
Kruiden- en specerijenmix voor boerenworst, 500g
Rookhoutsnippers voor roken/barbecueën, kersen, 450 g, klasse 10
Rookhout snippers voor roken/grillen, beuken, 450 g, kl. 8
Peklosól - Pekla voor gewone worst, met functioneel eiwit, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Huisgemaakte kruidenmix voor kabanosy, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Voor boerenworst, 20g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Het geheim van opa Feliks voor pekelen, 35 g
47,43 EUR/kg
Witte katoenen slagerstouw (240°C) 55 m
2,92 €
0,05 EUR/m
Colorozozout Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg