Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Rooksnippers voor roken en grillen, beuk, 450 g, klasse 2
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rooksnippers voor roken/grillen, elzenhout, 450 g, klasse 8
Beuken rooksnippers voor roken en grillen, 450 g, klasse 10
2,34 EUR/st.
Eiken rooksnippers voor roken/grillen, 450 g, kl. 8
Rooksnippers voor roken/grillen 70% els + 30% beuk, 450 g, kl. 2
Rooksnippers (100% beukenhout) klasse 2 - 450 g X5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Rooksnippers (100% elzenhout) klasse 2 – 5 x 450 g
Rooksnippers voor roken/grillen, kersenhout, 450 g, kl. 2
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rooksnippers voor roken/grillen, appel, 450 g, klasse 8
Rooksnippers voor roken/grillen, 50% eikenhout + 50% elzenhout, 450 g, klasse 8
Rookhoutsnippers voor roken/grillen van varkensvlees – mix (70% elzen, 30% beuken), 450 g, klasse 10
Rookhoutsnippers voor roken/grillen 70% elzenhout + 30% beukenhout, 450 g, kl. 8
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, appelhout, 450 g, kl. 10
2,58 EUR/st.
Balkonrookkast met verstelbare inhoud
70,49 €
70,49 EUR/st.
Houten rookoven 100 cm, met vuurhaard
292,68 €
292,68 EUR/st.