Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Colorozozout Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Pekelzout 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Pekelzout 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Pekelzout Pekel knoflook-kruiden voor hammenpers, 100 g
1,19 €
11,90 EUR/kg
Peklosól - Pekla voor gewone worst, met functioneel eiwit, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Huisgemaakte kruidenmix voor kabanosy, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Kruiden- en specerijenmix voor boerenworst, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Voor boerenworst, 20g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Het geheim van opa Feliks voor pekelen, 35 g
47,43 EUR/kg
Geschikt voor ham - kruiden- en specerijenmix
Recept van Oma Leokadia Voor Pekelen, 35 g
Het geheim van opa Feliks voor pekelen - kruiden- en specerijenmix, 500 g
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Pekelzout met kruiden "Pekla" - 70 g
17,00 EUR/kg