Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Balkonrookkast met verstelbare inhoud
70,49 €
70,49 EUR/st.
Balkonrookoven - Familieformaat
77,80 €
77,80 EUR/st.
Balkonrookoven met thermometer
34,14 €
34,14 EUR/st.
Marinade voor vis - kruiden- en specerijenmix, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Rookkamer van gecertificeerd multiplex, 200 L, met roestvrijstalen onderstel
493,17 €
493,17 EUR/st.
Rookoven 200 L dragON Larch E21 - van lariks, met elektrische verwarmingsmodule en regelaar
707,32 €
707,32 EUR/st.
Houten rookoven 115 L dragON Wood 60E, met elektrische verwarmingsmodule en controller
573,17 €
573,17 EUR/st.
Duo Grill Klassiek voor vis en groenten - 2-in-1 kruidenmix, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Rookoven met Wi‑Fi, 200 L – dragON WOOD 100IQ met elektrische verwarmingsmodule en regelaar
853,42 €
853,42 EUR/st.
Vishaken voor roken - dubbel - 5 stuks
5,65 € 5,19 €
1,04 EUR/st.
Rookoven 115 L dragON Wood 60E - houten rookoven van gebrand hout, met elektrische verwarmingsmodule en controller
580,49 €
580,49 EUR/st.
Rooksnippers voor roken/grillen, 50% eikenhout + 50% elzenhout, 450 g, klasse 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Stalen rookoven dragON 220 L, IQ – met Wi-Fi-besturing
1 341,46 €
1341,46 EUR/st.
Polyamide worstomhulsel 8m-fi73mm, 100°C
3,94 € 3,04 €
0,38 EUR/m
dragON set voor rookovens - IQ-modules met Wi-Fi en JET 2 LONG rookgenerator met aslade
434,14 €
434,14 EUR/st.