Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Rooksnippers voor roken en grillen, beuk, 450 g, klasse 2
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rooksnippers (100% elzenhout) klasse 2 – 5 x 450 g
10,78 €
4,79 EUR/kg
Rooksnippers voor roken/grillen, kersenhout, 450 g, kl. 2
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rooksnippers voor roken/grillen 70% els + 30% beuk, 450 g, kl. 2
Rooksnippers (100% beukenhout) klasse 2 - 450 g X5
Hamkoker - Klein maar fijn 0,8 kg
16,82 € 15,60 €
15,60 EUR/st.
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Amerikaanse eiken vlokken zwaar geroosterd, 500g
13,17 €
13,17 EUR/st.
Natuurlijke eiken vlokken voor het aromatiseren van alcohol (whisky, witte wijn), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/st.
Natuurlijke eiken vlokken (ongebrand), 20g
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20g
Amerikaanse eiken vlokken zwaar geroosterd, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg
Set vuurplaats fi 58 cm en pook-handgreep voor ketel of deksel van gietijzeren pot
29,75 €
29,75 EUR/st.
Rookchips (100% kersenhout) klasse 2 - 5 x 450 g
11,66 €
5,18 EUR/kg
Rookhoutsnippers (70% els + 30% beuk), klasse 2, 450 g x5