Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Easy Wijnset – eenvoudige manier voor huisgemaakte wijn
20,00 €
20,00 EUR/st.
Aromatic Bayanus Multicomplex startpakket voor wijn, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Klar-zyme - klaringsmiddel
2,44 €
244,00 EUR/l
Klarowin 2 - klaringsmiddel
1,10 €
157,14 EUR/kg
Klarowin White Plus - klaringsmiddel 8 g
0,83 €
0,83 EUR/st.
Klarowin - klaringsmiddel 10 g
0,68 €
68,00 EUR/kg
Klarowin - klaringsmiddel 100 g
1,63 €
16,30 EUR/kg
Filterzak voor raamwerkpers 12 l 60g/cm2
7,61 €
7,61 EUR/st.
Filterzak voor most - Conisch - 12 L
9,22 €
9,22 EUR/st.
Filterzak voor most - Conisch - 7 L
7,68 €
7,68 EUR/st.
Saturator voor water en dranken + 10 patronen
41,70 €
41,70 EUR/st.
Sterk geroosterde eiken vlokken voor de aromatisering van alcoholen (whisky, bourbon, brandy, cognac, bier), 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Pecto-enzym
1,95 €
195,00 EUR/l
Gedroogd pecto-enzym
1,78 €
296,67 EUR/kg
Kaliumdisulfiet, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg