Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Ronde pizzasteen, gemaakt van cordieriet, diameter 33 cm
7,56 €
7,56 EUR/st.
Gedroogde gist voor Italiaanse pizza - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Pizzasteen met handvat en mesje, van cordieriet, rond 33 cm
8,53 € 6,80 €
6,80 EUR/st.
Rechthoekige granieten pizzasteen 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/st.
Romeinse pot 4 L
27,56 €
27,56 EUR/st.
Ronde Romeinse pot 4 L
22,44 €
22,44 EUR/st.
Romeinse pot 4L
Ronde Romeinse pot 4L
31,70 €
31,70 EUR/st.
Tarwe zuurdesemstarter met gist - 23 g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Rogge zuurdesem met gist en mout - 23g
Duo Boter - knoflook- en kruidenkruiden 2 in 1, 2 x 12g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Hangende gietijzeren ketel met pan
95,12 € 68,78 €
68,78 EUR/st.
Gedroogde bakkersgist, 500g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Gedroogde bakkersgist, 100g
2,02 €
20,20 EUR/kg