Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Redukwas® Active voor mosten - zuurteregelaar, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Onbreekbare suikermeter met maatcilinder, meetbereik: -5-35°Blg
3,95 €
3,95 EUR/st.
Suikermeter, indicator voor suikergehalte 0–29 °Blg
5,75 €
5,75 EUR/st.
Wijnmakersgist Bourgogne, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Pekelzout Pekel knoflook-kruiden voor hammenpers, 100 g
1,19 €
11,90 EUR/kg
Multimeter voor meting van suikerconcentratie en potentieel alcoholgehalte
6,04 €
6,04 EUR/st.
Redukwas® Plus - zuurteregelaar, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Dichtheidsmeting
2,92 €
2,92 EUR/st.
Fermivin VR5 wijngist, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Voedingsstof voor wijn met vitamine B1, 10g
1,17 €
117,00 EUR/kg
ViniTurbo - gist voor snelle fermentatie, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Fermivin wijngist 7013, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Bayanus-gist + voedingsstof - Universeel - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/st.
Wijnset 4 SEIZOENEN - Framboos
5,49 €
52,29 EUR/kg
Wijnset 4 SEIZOENEN - Wilde roos