Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, appelhout, 450 g, kl. 10
2,58 €
2,58 EUR/st.
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, Appel - 450 g, klasse 2
5,73 EUR/kg
Rooksnippers voor roken/grillen, appel, 450 g, klasse 8
Rookhoutsnippers voor roken/grillen van varkensvlees – mix (70% elzen, 30% beuken), 450 g, klasse 10
2,34 €
2,34 EUR/st.
Rookhout snippers voor roken/grillen, beuken, 450 g, kl. 8
5,20 EUR/kg
Amerikaanse eiken vlokken, zwaar geroosterd, van bourbonvaten, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Sterk geroosterde eiken vlokken voor de aromatisering van alcoholen (whisky, bourbon, brandy, cognac, bier), 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Natuurlijke eiken vlokken voor het aromatiseren van alcohol (whisky, witte wijn), 50 g
2,22 EUR/st.
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, pruimenhout, 450 g, klasse 8
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, 50% appel + 50% beuk, 450 g, klasse 8
Rooksnippers (100% beukenhout) klasse 2 - 450 g X5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Rooksnippers (100% elzenhout) klasse 2 – 5 x 450 g
Rooksnippers voor roken/grillen, elzenhout, 450 g, klasse 8
Rooksnippers voor roken/grillen 70% els + 30% beuk, 450 g, kl. 2