Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Geschikt voor ham - kruiden- en specerijenmix
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Klassieke kruiden- en specerijenmix voor hamkoker
Pekelzout Pekel knoflook-kruiden voor hammenpers, 100 g
1,19 €
11,90 EUR/kg
Pekla subtiel kruidig voor ham, 75 g
15,87 EUR/kg
Pekelzout met kruiden "Pekla" - 70 g
17,00 EUR/kg
Hamkoker Set - Familiefeest, 3 kg
31,95 €
31,95 EUR/st.
Hamkoker - Gezinsformaat 3 kg
25,60 € 24,88 €
24,88 EUR/st.
Hamkoker - Klein maar fijn 0,8 kg
16,82 € 15,60 €
15,60 EUR/st.
Huisgemaakte kruidenmix voor kabanosy, 30 g
Multifunctionele pan met mandje en hamkoker
36,82 € 33,41 €
33,41 EUR/st.
Bacterieculturen voor gerijpte worsten, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Pekelzout Pekel voor Kraków-worst - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Roestvrijstalen injectiespuit 60 ml + 2 naalden
15,12 €
15,12 EUR/st.