Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Rookchips voor roken/grillen, kersenhout, 450 g, klasse 8
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rookhoutsnippers voor roken en grillen, elzenhout, 450 g, klasse 2
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rookhoutsnippers voor roken/grillen van varkensvlees – mix (70% elzen, 30% beuken), 450 g, klasse 10
2,34 EUR/st.
Rooksnippers voor roken/grillen, appel, 450 g, klasse 8
Eiken rooksnippers voor roken/grillen, 450 g, kl. 8
Rooksnippers voor roken/grillen 70% els + 30% beuk, 450 g, kl. 2
Rookhoutsnippers voor roken/grillen 70% elzenhout + 30% beukenhout, 450 g, kl. 8
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, 50% appel + 50% beuk, 450 g, klasse 8
Rooksnippers voor roken/grillen, elzenhout, 450 g, klasse 8
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, appelhout, 450 g, kl. 10
2,58 EUR/st.
Beuken rooksnippers voor roken en grillen, 450 g, klasse 10
Rooksnippers (100% elzenhout) klasse 2 – 5 x 450 g
10,78 €
4,79 EUR/kg
Elektrische rookkast – dragON met rookgenerator, digitaal, 65 L
609,51 €
609,51 EUR/st.
Elektrische rookoven dragON E101 met rookgenerator, 70 L
450,00 €
450,00 EUR/st.
Houten rookkast 60 cm, met vuurhaard
219,02 € 199,02 €
199,02 EUR/st.