Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Vloeibare rookaroma – eiken, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Vloeibare rookaroma – eikenhout, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Vloeibare rookaroma voor 3 kg, 40 ml
Set met vloeibare rookaroma’s, 6 stuks à 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Eiken rooksnippers voor roken/grillen, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Vloeibare rook – kersenhout, 250 ml
Vloeibare rook – jeneverbes, 250 ml
Vloeibare rook – kersenhout, 40 ml
Vloeibare rook, voor 20 kg, 250 ml
Rooksnippers voor roken/grillen, 50% eikenhout + 50% elzenhout, 450 g, klasse 8
Amerikaanse eiken vlokken zwaar geroosterd, 500g
13,17 €
13,17 EUR/st.
Amerikaanse eiken vlokken, zwaar geroosterd, van bourbonvaten, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Zwaar geroosterde kaneel eiken vlokken 50 g
3,04 €
3,04 EUR/st.
Natuurlijke eiken vlokken voor het aromatiseren van alcohol (whisky, witte wijn), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/st.
Sterk geroosterde eiken vlokken voor de aromatisering van alcoholen (whisky, bourbon, brandy, cognac, bier), 50 g
44,40 EUR/kg