Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Het geheim van opa Feliks voor pekelen, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Recept van Oma Leokadia Voor Pekelen, 35 g
Het geheim van opa Feliks voor pekelen - kruiden- en specerijenmix, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Pekelzout Pekel knoflook-kruiden voor hammenpers, 100 g
1,19 €
11,90 EUR/kg
Pekelzout met kruiden "Pekla" - 70 g
17,00 EUR/kg
Pekla subtiel kruidig voor ham, 75 g
15,87 EUR/kg
Colorozozout Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Pekelzout 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Pekelzout 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Geschikt voor ham - kruiden- en specerijenmix
55,33 EUR/kg
Elektrische rokerij - draagbaar
122,92 € 78,54 €
78,54 EUR/st.
Bacterieculturen voor gerijpt vlees, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Pekelzout Pekel voor Kraków-worst - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg