Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Rechthoekige granieten pizzasteen 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/st.
Pizzasteen met handvat en mesje, van cordieriet, rond 33 cm
8,53 € 6,80 €
6,80 EUR/st.
Gedroogde bakkersgist, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/st.
Gedroogde bakkersgist, 500g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Gedroogde bakkersgist, 250g
3,41 €
3,41 EUR/st.
Gedroogde bakkersgist, 100g
2,02 €
20,20 EUR/kg
Mijn hobby: het maken van zelfgemaakte wijn - Engelse versie
1,63 € 1,04 €
1,04 EUR/st.
Roestvrijstalen injectiespuit 60 ml + 2 naalden
15,12 €
15,12 EUR/st.
Collagendarm voor worst Ø 65 mm – 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m
Pekelzout 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Klar-zyme - klaringsmiddel
2,44 €
244,00 EUR/l
Pekelzout 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Enovini® wijngist
1,22 €
174,29 EUR/kg
Natuurlijke varkensdarmen 28/30, 90m
15,85 € 12,19 €
0,14 EUR/m
Varkensdarmen 28/30 mm en schapendarmen 18/20 mm - set
11,83 €
0,30 EUR/m