Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Zuurgraadmeter - meting van zuurgraad in wijn, sappen
7,68 €
7,68 EUR/st.
Mijn hobby: het maken van zelfgemaakte wijn - Engelse versie
1,63 € 1,04 €
1,04 EUR/st.
Mijn hobby: het maken van huisgemaakte wijn - Russische versie
1,41 € 0,91 €
0,91 EUR/st.
Likeuressence met druivensmaak, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Aromatic Bayanus Multicomplex startpakket voor wijn, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Meting van de pH-waarde
2,92 €
2,92 EUR/st.
Meting van totale zuurgraad
7,31 €
7,31 EUR/st.
Voedingsstof voor wijn met vitamine B1, 10g
1,17 €
117,00 EUR/kg
Redukwas - zuurgraadregelaar
0,97 €
64,67 EUR/kg
Wijngist Bourgogne zonder vermenigvuldiging, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
ViniTurbo - gist voor snelle fermentatie, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Bayanus gist + voedingsstof - witte en rosé wijnen
1,76 €
1,76 EUR/st.
Redukwas® Active voor mosten - zuurteregelaar, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Vinistart, 34 g
55,29 EUR/kg
Gist + voedingsstof - rode wijnen
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/st.