Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Meting van het L-appelzuurgehalte
7,31 €
7,31 EUR/st.
Zuurgraadmeter - meting van zuurgraad in wijn, sappen
7,68 €
7,68 EUR/st.
Professioneel pakket - wijn
51,70 € 48,78 €
48,78 EUR/st.
Aromatic Bayanus Multicomplex startpakket voor wijn, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Meting van totale zuurgraad
Bayanus gist + voedingsstof - witte en rosé wijnen
1,76 €
1,76 EUR/st.
Zuurmix - zuurgraadregelaar
1,10 €
73,33 EUR/kg
Gedroogd pecto-enzym
1,78 €
296,67 EUR/kg
Pecto-enzym
1,95 €
195,00 EUR/l
Vinistart, 34 g
1,88 €
55,29 EUR/kg
Professioneel pakket - most
32,92 € 31,70 €
31,70 EUR/st.
Klarowin Duo Rapid - chitosan + kiezelzuur, 65 g
2,14 €
32,92 EUR/kg
Wijnset 4 SEIZOENEN - Framboos
5,49 €
52,29 EUR/kg
Wijnset 4 SEIZOENEN – Cranberry
Bayanus-gist + voedingsstof - Universeel - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/st.