Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Mijn hobby: het maken van huisgemaakte wijn - Russische versie
1,41 € 0,91 €
0,91 EUR/st.
Mijn hobby: het maken van zelfgemaakte wijn - Engelse versie
1,63 € 1,04 €
1,04 EUR/st.
Natuurlijke eiken vlokken voor het aromatiseren van alcohol (whisky, witte wijn), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/st.
Mijn hobby: huiswijn maken - boek
5,17 €
5,17 EUR/st.
Likeuressence met druivensmaak, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Bordeaux wijngist, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Handmatige kurkapparaat
3,66 €
3,66 EUR/st.
Krimpkappen met perforatie zwart fi31mm 100st.
6,65 € 6,00 €
0,06 EUR/st.
Sterk geroosterde eiken vlokken voor de aromatisering van alcoholen (whisky, bourbon, brandy, cognac, bier), 50 g
44,40 EUR/kg
Natuurlijke eiken vlokken (ongebrand), 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20g
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20 g
ViniTurbo - gist voor snelle fermentatie, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg