Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Ronde pizzasteen, gemaakt van cordieriet, diameter 33 cm
7,56 €
7,56 EUR/st.
Gedroogde gist voor Italiaanse pizza - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Pizzasteen met handvat en mesje, van cordieriet, rond 33 cm
8,53 € 6,80 €
6,80 EUR/st.
Rechthoekige granieten pizzasteen 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/st.
Tarwe zuurdesemstarter met gist - 23 g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Rogge zuurdesem met gist en mout - 23g
Gedroogde bakkersgist, 500g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Gedroogde bakkersgist, 100g
2,02 €
20,20 EUR/kg
Gedroogde bakkersgist, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/st.
Gedroogde bakkersgist, 250g
3,41 €
3,41 EUR/st.
Siliconen mat – deegplank met opdruk: sjablonen en culinaire rekenmachine
5,80 € 5,34 €
5,34 EUR/st.
Net voor het roken van kazen, lengte 3 m
2,24 € 1,46 €
0,49 EUR/m
Het geheim van opa Feliks voor pekelen, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Balken voor metalen rookkasten (455mm) 4 stuks.
12,68 € 12,44 €
3,11 EUR/st.
Plukker voor kleine vruchten van kunststof, zwart
5,80 €
5,80 EUR/st.