Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
rooster voor elektrische rookoven dragON 330275
9,97 €
9,97 EUR/st.
Rooster voor elektrische rookoven dragON 330345
Rookhoutsnippers van kersenhout, 5 kg, middelgroot KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, appelhout, 450 g, kl. 10
2,58 €
2,58 EUR/st.
Rookchips (100% kersenhout) klasse 2 - 5 x 450 g
11,66 €
5,18 EUR/kg
Rooksnippers (100% beukenhout) klasse 2 - 450 g X5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Rookchips voor roken/grillen, kersenhout, 450 g, klasse 8
5,73 EUR/kg
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, 50% appel + 50% beuk, 450 g, klasse 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rookhoutsnippers voor roken/grillen van varkensvlees – mix (70% elzen, 30% beuken), 450 g, klasse 10
2,34 EUR/st.
Rooksnippers voor roken/grillen 70% els + 30% beuk, 450 g, kl. 2
Rooksnippers voor roken/grillen, 50% eikenhout + 50% elzenhout, 450 g, klasse 8
Rookhoutsnippers voor roken/grillen 70% elzenhout + 30% beukenhout, 450 g, kl. 8
Rookhoutsnippers (70% els + 30% beuk), klasse 2, 450 g x5
Rookhoutsnippers van els en beuk, 5 kg, middelgroot KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg
Elektrische rookkast – dragON met rookgenerator, digitaal, 65 L
609,51 €
609,51 EUR/st.