Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Rookhoutsnippers voor roken/grillen van varkensvlees – mix (70% elzen, 30% beuken), 450 g, klasse 10
2,34 €
2,34 EUR/st.
Beuken rooksnippers voor roken en grillen, 450 g, klasse 10
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, appelhout, 450 g, kl. 10
2,58 €
2,58 EUR/st.
Rookgenerator dragON JET 2 LONG met aslade
108,30 €
108,30 EUR/st.
Rookgenerator dragON JET 2 met aslade en pomp
104,63 €
104,63 EUR/st.
Rookgenerator dragON JET 4 LIGHT met asafvoerfunctie en elektrische dragON Air-pomp
37,31 €
37,31 EUR/st.
Rookhout snippers voor roken/grillen, beuken, 450 g, kl. 8
5,20 EUR/kg
Vanille eiken vlokken, sterk geroosterd, 20g
2,17 €
108,50 EUR/kg
Natuurlijke eiken vlokken (ongebrand), 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20g
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, pruimenhout, 450 g, klasse 8
5,73 EUR/kg
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, 50% appel + 50% beuk, 450 g, klasse 8
Rooksnippers (100% beukenhout) klasse 2 - 450 g X5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Rooksnippers (100% elzenhout) klasse 2 – 5 x 450 g
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, Appel - 450 g, klasse 2