Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Rookhoutsnippers voor roken/grillen van varkensvlees – mix (70% elzen, 30% beuken), 450 g, klasse 10
2,34 €
2,34 EUR/st.
Rookchips (100% kersenhout) klasse 2 - 5 x 450 g
11,66 €
5,18 EUR/kg
Rooksnippers (100% beukenhout) klasse 2 - 450 g X5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Rooksnippers (100% elzenhout) klasse 2 – 5 x 450 g
Klassieke Convex Distilleerder 18 L - 1 opvangbak
147,56 € 127,80 €
127,80 EUR/st.
Rookhoutsnippers (70% els + 30% beuk), klasse 2, 450 g x5
Klassieke sterkedrankfles 200 ml met gouden schroefdop Ø 28 mm, 1 stuk
0,60 €
0,60 EUR/st.
Rooster van roestvrij staal voor houten/multiplex rookoven dragON 330339, 330341, 330340, 330360
19,99 € 19,02 €
19,02 EUR/st.
Brandaxa-essence met de smaak van Griekse brandy, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Het geheim van opa Feliks voor pekelen - kruiden- en specerijenmix, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, Appel - 450 g, klasse 2
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rooksnippers voor roken/grillen, elzenhout, 450 g, klasse 8
5,20 EUR/kg
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, 50% appel + 50% beuk, 450 g, klasse 8
Rooksnippers voor roken/grillen, 50% eikenhout + 50% elzenhout, 450 g, klasse 8
Rooksnippers voor roken/grillen, appel, 450 g, klasse 8