Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Multimeter voor meting van suikerconcentratie en potentieel alcoholgehalte
6,04 €
6,04 EUR/st.
Basispakket - most, sap
10,97 €
10,97 EUR/st.
Rooster voor elektrische rookoven dragON 330345
9,97 €
9,97 EUR/st.
rooster voor elektrische rookoven dragON 330275
Bacterieculturen voor yoghurt
4,92 €
4,92 EUR/st.
Getrocknete hefe für honigweine Enovini Honig 10g
2,05 €
205,00 EUR/kg
Wijnmakerijgist Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Fermivin VR5 wijngist, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Cidergist Ciderini Strong, 5 g
1,17 €
234,00 EUR/kg
Bordeaux wijngist, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Universele wijngist, 20 ml
Wijnmakersgist Bourgogne, 20 ml
Wijngist Malaga, 20 ml
Tokay wijngist, 20 ml
Bacterieculturen voor kefir en zure melk, 5g
4,85 €
4,85 EUR/st.