Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pekelzout Pekel knoflook-kruiden voor hammenpers, 100 g
1,19 €
11,90 EUR/kg
Pekelzout Pekel voor Kraków-worst - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Bacterieculturen voor gerijpt vlees, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Collagendarm voor worst Ø 65 mm – 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m
Het geheim van opa Feliks voor pekelen - kruiden- en specerijenmix, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Geschikt voor ham - kruiden- en specerijenmix
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Druksteen voor vaten, aardewerk, fi 22 cm
13,66 €
13,66 EUR/st.
Druksteen voor vaten, aardewerk, diameter 15 cm
9,87 € 6,31 €
6,31 EUR/st.
Pekla subtiel kruidig voor ham, 75 g
15,87 EUR/kg
Het geheim van opa Feliks voor pekelen, 35 g
47,43 EUR/kg
Net voor het roken van kazen, lengte 3 m
2,24 € 1,46 €
0,49 EUR/m
Marinade voor spek - kruiden- en specerijenmix, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Halfautomatische vleeswareninjector met naaldenset en slang
27,31 €
27,31 EUR/st.