Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Microbiologisch stremsel voor kaas strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Microbiologisch stremsel voor kaas in vloeibare vorm 50 ml
2,92 €
58,40 EUR/l
Stremsel voor kazen 5x1 g
2,63 €
526,00 EUR/kg
Net voor het roken van kazen, lengte 3 m
2,24 € 1,46 €
0,49 EUR/m
Meting van het L-appelzuurgehalte
7,31 €
7,31 EUR/st.
Pekelzout Pekel voor Kraków-worst - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Pekla subtiel kruidig voor ham, 75 g
1,19 €
15,87 EUR/kg
Pekelzout - Pekla voor gewone worst
18,31 EUR/kg
Pekelzout 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Peklosól - Pekla voor gewone worst, met functioneel eiwit, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Pekelzout 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Colorozozout Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Chocolade-essence voor 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Pekelzout Pekel knoflook-kruiden voor hammenpers, 100 g
11,90 EUR/kg
Essence met chocoladesmaak 100 ml voor 10 L
6,90 €
69,00 EUR/l