Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Rookhaken voor vis - drievoudig, 5 stuks
6,68 €
1,34 EUR/st.
Vishaken voor roken - dubbel - 5 stuks
5,65 € 5,19 €
1,04 EUR/st.
Elektrische rokerij - draagbaar
98,29 € 78,54 €
78,54 EUR/st.
Rookoven 200 L dragON Larch E21 - van lariks, met elektrische verwarmingsmodule en regelaar
707,32 €
707,32 EUR/st.
Rookoven 115 L dragON Wood 60E - houten rookoven van gebrand hout, met elektrische verwarmingsmodule en controller
580,49 €
580,49 EUR/st.
Houten rookoven 100 cm, met vuurhaard
292,68 €
292,68 EUR/st.
Rookgenerator dragON JET 2 met aslade en pomp
104,63 €
104,63 EUR/st.
Rooster voor elektrische rookoven dragON 330345
9,97 €
9,97 EUR/st.
Rookgenerator dragON JET 4 LIGHT met asafvoerfunctie en elektrische dragON Air-pomp
37,31 €
37,31 EUR/st.
Houten rookkast 60 cm, met vuurhaard
219,02 € 199,02 €
199,02 EUR/st.
Vloeibare rook – jeneverbes, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Rookoven met Wi‑Fi, 200 L – dragON WOOD 100IQ met elektrische verwarmingsmodule en regelaar
853,42 €
853,42 EUR/st.
Rookgenerator dragON JET 1 LONG met elektrische pomp
88,78 €
88,78 EUR/st.
dragON Jet 1 rookgenerator met dragON Air elektrische pomp
85,85 €
85,85 EUR/st.
Vloeibare rook – kersenhout, 250 ml