Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Kruiden- en specerijenmix voor boerenworst, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Voor boerenworst, 20g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Pekelmix voor witte worst, met functioneel eiwit en acerola, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Duo Boter - knoflook- en kruidenkruiden 2 in 1, 2 x 12g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Peklosól - Pekla voor gewone worst, met functioneel eiwit, 64 g
33,13 EUR/kg
Pekelzout - Pekla voor gewone worst
1,19 €
18,31 EUR/kg
Geribbelde vacuümfolie – buisfolie voor vacumeermachines, 28x600cm
5,51 €
0,92 EUR/m
Geribbelde buisfolie - voor vacuümsealer, 25 x 600 cm
5,00 €
0,83 EUR/m
Geribbelde vacuümzakken voor vacuümsealer 15x20 cm, 50 stuks
3,88 €
0,08 EUR/st.
Folie voor vacuümsealer - buisfolie 20x600cm
3,95 €
0,66 EUR/m
Voor witte worst - mengsel van kruiden en specerijen
Klassieke kruiden- en specerijenmix voor hamkoker
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Geschikt voor ham - kruiden- en specerijenmix
Marinade voor spek - kruiden- en specerijenmix, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Marinade voor vis - kruiden- en specerijenmix, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg