Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Elektrisch verwarmingselement voor distilleerders, 2000 W
54,14 € 29,51 €
29,51 EUR/st.
Rookoven dragON PLYWOOD NATURE – frameloos, modulair, met digitale controller, 320L
1 035,37 €
1035,37 EUR/st.
Keukenthermometer met grafiek (0°C tot +100°C) 12,5cm
5,19 € 4,22 €
4,22 EUR/st.
Rookgenerator dragON JET 2 LONG met aslade
108,30 €
108,30 EUR/st.
Rookgenerator dragON JET 2 met aslade en pomp
104,63 €
104,63 EUR/st.
dragON Jet 1 rookgenerator met dragON Air elektrische pomp
85,85 €
85,85 EUR/st.
Collageen worstdarm Ø 65 mm, 10 m
7,68 €
0,77 EUR/m
Collageen-worstdarm Ø 55 mm, 10 m
6,31 €
0,63 EUR/m
Turbo X-Harmony Gist 18%, 100 L, 360g
6,24 €
17,33 EUR/kg
Collagendarm voor worst Ø 65 mm – 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m
Collageendarm Ø55 – 4 m
4,24 € 3,95 €
0,99 EUR/m
Turbo X-Harmony Gist 18%, 25 L, 138 g
3,22 €
23,33 EUR/kg
Koperen prismatische spiralen 0,5 L
20,00 €
40,00 EUR/l
Mijn hobby: het maken van zelfgemaakte wijn - Engelse versie
1,63 € 1,04 €
1,04 EUR/st.
Mijn hobby: het maken van huisgemaakte wijn - Russische versie
1,41 € 0,91 €
0,91 EUR/st.