Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Natuurlijke eiken vlokken voor het aromatiseren van alcohol (whisky, witte wijn), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/st.
Sterk geroosterde eiken vlokken voor de aromatisering van alcoholen (whisky, bourbon, brandy, cognac, bier), 50 g
44,40 EUR/kg
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Amerikaanse eiken vlokken zwaar geroosterd, 500g
13,17 €
13,17 EUR/st.
Amerikaanse eiken vlokken zwaar geroosterd, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg
Amerikaanse eiken vlokken, zwaar geroosterd, van bourbonvaten, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Natuurlijke eiken vlokken (ongebrand), 20g
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20 g
Vanille eiken vlokken, sterk geroosterd, 20g
2,17 €
108,50 EUR/kg
Zwaar geroosterde kaneel eiken vlokken 50 g
3,04 €
3,04 EUR/st.
Filterzak voor most - Conisch - 12 L
9,22 €
9,22 EUR/st.
Filterzak voor most - Conisch - 7 L
7,68 €
7,68 EUR/st.
Injectiespuit 30ml + 3 naalden + reiniger
5,75 €
5,75 EUR/st.
Eiken rooksnippers voor roken/grillen, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Vloeibare rookaroma – eiken, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l