Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Easy Wijnset – eenvoudige manier voor huisgemaakte wijn
20,00 €
20,00 EUR/st.
Aromatic Bayanus Multicomplex startpakket voor wijn, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Wijngist Turbo Fruit 5-7 dagen 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Wijnset 4 SEIZOENEN - Wilde roos
5,49 €
52,29 EUR/kg
Wijnset 4 SEIZOENEN – Cranberry
Wijnset 4 SEIZOENEN - Framboos
Pekelzout Pekel voor Kraków-worst - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Peklosól - Pekla voor gewone worst, met functioneel eiwit, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Moduulset met Wi‑Fi-controller – dragON IQ 2,7 kW, voor tuinrookovens
369,02 €
369,02 EUR/st.
Vat voor fermentatie 240 L blauw
73,16 € 60,73 €
60,73 EUR/st.
Bacterieculturen voor kwark
4,92 €
4,92 EUR/st.
Gedroogde gist voor Italiaanse pizza - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Marinade voor spek - kruiden- en specerijenmix, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Vat voor augurken 130 L blauw
46,33 € 42,44 €
42,44 EUR/st.
Vishaken voor roken - dubbel - 5 stuks
5,65 € 5,19 €
1,04 EUR/st.