Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Bourbon-essence voor 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Sterk geroosterde eiken vlokken voor de aromatisering van alcoholen (whisky, bourbon, brandy, cognac, bier), 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Bourbon gearomatiseerde essence 40 ml
Amerikaanse eiken vlokken, zwaar geroosterd, van bourbonvaten, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Natuurlijke eiken vlokken voor het aromatiseren van alcohol (whisky, witte wijn), 50 g
2,22 EUR/st.
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Fermivin VR5 wijngist, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Amerikaanse eiken vlokken zwaar geroosterd, 500g
13,17 €
13,17 EUR/st.
Amerikaanse eiken vlokken zwaar geroosterd, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg
Zwaar geroosterde kaneel eiken vlokken 50 g
3,04 €
3,04 EUR/st.
Franse eikenhouten blokjes, zwaar getoast, 20 g
111,00 EUR/kg
Natuurlijke eiken vlokken (ongebrand), 20g
Vanille eiken vlokken, sterk geroosterd, 20g
2,17 €
108,50 EUR/kg
Essence met eikenhoutsmaak, met natuurlijk aroma en extract - 40 ml voor 4 L
3,41 €
3,41 EUR/st.
Aroma Plus distilleerapparaat voor keukenrobot
90,98 €
90,98 EUR/st.