Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Elektrische rookoven dragON E101 met rookgenerator, 70 L
450,00 €
450,00 EUR/st.
Balkonrookkast met verstelbare inhoud
70,49 €
70,49 EUR/st.
Balkonrookoven - Familieformaat
77,80 €
77,80 EUR/st.
Balkonrookoven met thermometer
34,14 €
34,14 EUR/st.
Elektrische rokerij - draagbaar
122,92 € 78,54 €
78,54 EUR/st.
Set met vloeibare rookaroma’s, 6 stuks à 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Vloeibare rook – jeneverbes, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Thermometer met dubbele schaal (30°C tot 100°C) / (50°C tot 300°C) 13,0cm
5,34 €
5,34 EUR/st.
Vloeibare actieve kool voor 25 L, 140 g
3,56 €
25,43 EUR/kg
Wijngist Malaga, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Wijngist Bourgogne zonder vermenigvuldiging, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Pinnen, ankers voor het bevestigen van trampoline, 4 stuks
17,55 € 6,29 €
1,57 EUR/st.
Tokay wijngist, 20 ml
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Bordeaux wijngist, 20 ml